Izvor: B92, 10.Maj.2004, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lids otpustio menadžera Greja
Edi Grej od ponedeljka nije više menadžer Lidsa, saopštio je jorkširski klub.
Tim sa "Elanda" ispao je iz lige posle sezone u kojoj je imao mnogo problema sa novcem (nedeljama se nalazio na ivici bankrota), medjutim, posle konsolidacije, usledilo je nekoliko loših igara u samom finišu sezone, da bi Viduka, Smit, Robinson i ostali i defintiivno ispali iz lige posle poraza u Boltonu.
Na poslednjem meču u sezoni tim će predvoditi dosadašnji pomoćnik Kevin Blekvel. Grej >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je kao legenda kluba preuzeo tim posle serije loših rezultata od Pitera Rida, medjutim u medjuvremenu od novembra 2003. zabeležio je na 25 mečeva samo 6 pobeda uz 12 poraza.Medjutim, Grej ostaje u klubu kao savetnik.
Kako je saopšteno iz kluba, ime njegovog naslednika biće saopšteno za nekoliko nedelja.









