Leverkuzen u nadoknadi došao do nova tri boda – Lajpcig šokirao svoje navijače VIDEO

Izvor: B92, 13.Jan.2024, 18:49

Fudbaleri Bajer Leverkuzena golom u nadoknadi vremena došli su do nova tri boda.

Apotekari su do svoje nove pobede došli golom Ezekijela Palasiosa u 94. minutu meča.

Bio je ovo težak meč za izabranike Ćavija Alonsa koji su lagano mogli i da kući odu bez bodova, jer je Augzburg postigao gol koji je poništen zbog ofsajda.

Na kraju su ipak gosti iz Leverkuzena stigli do pobede pred sam kraj meča i tako se održali na prvom mestu sa četiri boda viška >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u odnosu na drugoplasirani Bajern Minhen.

Keln i Hajdenhajm su remizirali 1:1.

Jarčevi su do prednosti stigli u 29. minutu kada je David Zelke pogodio mrežu gostiju, a do boda Hajdenhajm je stigao golom u 55. minutu kada je bio precizan Adrijan Bek.

Na meču Majnca i Volfsburga takođe nije bilo pobednika.

Meč na stadionu Meva arena se završio rezultatom 1:1. Poveli su gosti preko Vaclava Černog u 12. minutu, dok je izjednačenje Majncu doneo Silvan Vidmer.

Fudbaleri Ajntrahta savladali su na gostujućem terenu ekipu Red Bul Lajpciga rezultatom 1:0.

Jedini gol na meču je postigao Ansgar Knauf u sedmom minutu meča.

Na utakmici Frajburga i Union Berlina nije bilo golova.