Leverkuzen u 95. do boda

Izvor: B92, 21.Feb.2021, 16:30

Fudbaleri Augsburga i Leverkuzena odigrali su nerešeno u meču 22. kola nemačke Bundeslige – 1:1 (1:0).

Augsburg je pobedu ispustio u poslednjim trenucima utakmice.

Bajer se tako izvukao i ostaje u trci za Ligu šampiona.

Vodeći gol postigao je Niderlehner u petom minutu.

Leverkuzen nije imao nijedan šut u okvir gola u prvom poluvremenu, dok je u drugom dominirao tokom čitavih 45 minuta, ali nije uspeo ni da ozbiljinije zapreti domaćoj ekipi.
Jedina zanimljiva situacija bila je u 55. minutu, kada je sudija dosudio penal za Augsburg, posle faula Tapsobe, koji je poništen posle gledanja snimka.

I taman kada je delovalo da će Augsburg uzeti sva tri boda, Leverkuzen u poslednjim trenucima utakmice dolazi do boda.