Izvor: Sportske.net, 16.Feb.2017, 23:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lester zazire od trećeligaša!
Očajni rezultati 'Lisica' ove sezone uslovili su da se aktuelni šampion Engleske probojava od svakoga.
Letser u subotu igra meč 1/8 finala FA kupa protiv Milvola na 'Denu', a menadžer Klaudio Ranijeri smatra da njegov tim nema ulogu favorita iako igra protiv trećeligaškog tima.
Italijasnki trener strahuje jer je Milvol u prethodne dve runde već eliminisao dva premijerligaša, Votford i Bornmaut.
"Oni su izbacili timove koji bolje stoje >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << od nas na tabeli u prvenstvu. Milvol je dobra ekipa. Pobede nad Votfordom i Bornmautom su im donele veliko samopouzdanje. Nama je samopozudanje mnogo palo, u nezgodnoj smo situaciji, ali ja razmišljam pozitivno i verujte mi da na sve načine pokušavam da pomognem mojim igračima." rekao je Ranijeri.
Nakon duela sa Milvolom, Lester očejuje prvi meč 1/8 finala Lige šampiona protiv Sevilje, ali Klaudio Ranijeri ističe da je primerni cilj da se izbori opstanak u Premijer ligi.











