Leonardo: Paketa stiže, Ibra možda...

Izvor: N1 televizija, 11.Okt.2018, 14:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Leonardo: Paketa stiže, Ibra možda...

Generalni menadžer Milana Leonardo potvrdio je da je postignut dogovor sa Flamengom oko transfera brazilskog veziste Lukasa Pakete.

Talentovani fudbaler, koji se u prethodnom periodu dovodio u vezu sa brojnim velikanima evropskog fudbala, trebalo da bi da pređe na San Siro u januaru za 35 miliona evra.

"Imamo dogovor, ali mora da se sačeka prelazni rok. Tada ćemo ozvaničiti transfer. Do tada mi se okrećemo ligi i Ligi Evrope, a Lukas igrama u Flamengu", izjavio >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << je Leonardo.

Brazilac je otkrio i da je bilo razgovora sa Zlatanom Ibrahimovićem, ali da o tome ne može ništa konkretnije da kaže.

"Normalno je da postoji veza sa Ibrom. Razmišljali smo o tome kad smo stigli u klub. Čak i sa 37 godina on je sposoban da pokrene tim. Ipak, sačekajmo januar. Moramo da mislimo i o finanijskom fer pleju", zaključio je Leonardo.

Rosoneri se posle osam kola Serije A nalaze na 10. mestu na tabeli sa 12 bodova. U grupi F Lige Evrope zauzimaju prvu poziciju sa maksimalnih šest poena posle dva kola.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.