Lengle tragičar, Kadis šokirao Barselonu u 89. minutu

Izvor: B92, 21.Feb.2021, 16:55

Barselona i Kadis odigrali su nerešeno u meču 24. kola španske LaLige – 1:1 (1:0).

Barselona je odigrala slabo, ali je imala prednost i ispustila je u završnici meča.

Tragičar je štoper Klemen Lengle.

Barselona je tražila penal u 27. minutu, ali posle gledanja snimka ga nije dobila tada, ali jeste u 31. minutu.

Karselen je napravio penal, koji u gol pretvara Lionel Mesi u 32. minutu.

Barseloni su poništena dva gola, u 39. i >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 44. minutu, kada su De Jong i Pedri tresli mreže, ali je ofsajd bio u oba navrata.

Kontrolisala je Barselona utakmicu i tokom čitavog drugog poluvremena lopta je bila u nogama domaćih igrača, a Kadis nije imao nijednu jedinu priliku.

I onda šok u 89. minutu. Lengle pravi penal i realizuje ga Fernandes za bod Kadisa.