Legenda Juventusa u Sitiju!? Oglasio se Gvardiola!

Izvor: Sportske.net, 19.Avg.2018, 14:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Legenda Juventusa u Sitiju!? Oglasio se Gvardiola!

Trener Mančester sitija Pep Gvardiola rekao je da klub neće pokušati da dovede italijanskog fudbalera Klaudija Markizija, koji je pre nekoliko dana otišao iz Juventusa.

Markizio je posle 25 godina raskinuo ugovor sa Juventusom i sada je slobodan igrač, a mediji su spekulisali da bi Siti mogao da ga dovede, pošto je fudbaler Kevin De Brujne povredio ligamente kolena i odsustvovaće tri meseca sa terena.

Upitan da li će klub poslati ponudu Markiziju, pre svega zbog >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << odsustva De Brujnea, Gvardiola je odgovorio: "Ne".

"On je imao sjajnu karijeru u Juventusu i reprezentaciji Italije. Videćemo šta će se dogoditi u decembru, ali sada imam ovu ekipu", rekao je Gvardiola, preneo je Skaj.

Markizio je odigrao 389 utakmica za Juventus, ali je prošle sezone odigrao 20, posle oporavka od teške povrede kolena.

Nastavak na Sportske.net...



Povezane vesti

Bajer dva meseca bez igrača zbog pokidanih ligamenata

Izvor: B92, 19.Avg.2018

Fudbaler Bajera iz Leverkuzena Julijan Baumgartlinger odsustvovaće sa terena dva meseca, pošto je pokidao ligamente levog kolena, saopštio je njegov klub.

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.