Izvor: B92, 25.Jan.2006, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Leće otpustio Baldinija
Polsednjeplasirani tim Serije A Leće otpustio je dosadašnjeg trenera Silvija Baldinija.
Baldini je u klub došao u septembru, kada je potpisao ugovor na dve i po godine. Međutim, to nije donelo nikakvu promenu, jer je tim i dalje postizao loše rezultate. Klub je na poslednjem mestu na tabeli i pet bodova od "sigurne zone".
Posle šest uzastopnih utakmica bet pobede, čelnici Lećea su izgubili strpljenje i odlučili da je vreme da nešto promene.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
Baldinija je na mestu trenera zamenio Roberto Rico, koji je trenirao omladinski tim Lećea.
"U timu sam već 21 godinu, prvo kao igrač a onda i kao trener mladog tima. Ovo je mnogo lepa stvar za mene", rekao je Rico.
"Svesni smo situacije, ali smo spremni da ostvarimo rezultat koji nam je potreban da ostanemo u Ligi".





