Lazovićeva Verona šokirala Juventus!

Izvor: B92, 08.Feb.2020, 23:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Verone pobedili su pred domaćom publikom Juventus 2:1 u 23. kolu Serije A.

Srpski fudbaler Darko Lazović igrao je do 79. minuta kada ga je na terenu zamenio Federiko Dimarko.

"Stara dama" pretrpela je treći poraz u sezoni i ovim kiksom dala je šansu Interu da se izjednači po broju bodova i Lacio da dođe na samo jedan (bod) zaostatka.

Aktuelni šampion Italije poveo je u 65. minutu golom Kristijana Ronaldo. Portugalac je podsetio na mlađe dane, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << a njegov pogodak možete pogledati OVDE.

Verona nije klonula duhom i samo jedanaest minuta kasnije uspela je da izjednači. Borini je lepo prošao i udarcem u dalji ugao savladao je Ščesnog.

Tri minuta kasnije Lazović je izašao iz igre, a sedam minuta nakon te izmene domaći fudbaleri su stigli do preokreta. Kapiten Bonuči je igrao rukom u kaznenom prostoru i arbitar je pokazao na belu tačku.

Loptu je uzeo prekaljeni Đampaolo Pacini i rutinskim udarcem je doneo prednost svom timu.

Juventus do kraja meča nije uspeo da izjednači i Verona odnosi veliku pobedu.

Ekipa u kojoj igra naš Darko Lazović nalazi se na šestom mestu sa 34 bodova, dok je Juventus prvi sa dvadeset više.

U narednom kolu Juventus čeka Brešu, dok Verona gostuje u Udinama.