Lazović ugostio Kolarova – pobeda Rome

Izvor: B92, 02.Dec.2019, 01:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Rome su savladali Veronu sa 3:1 na gostovanju u okviru 14. kola Serije A.

Rimska ekipa je tim rezultatom stigla do četvrte pozicije na tabeli i nalazi se iza gradskog rivala, Lacija.

Roma je povela već u 17. minutu kada je Džastin Klajvert iskoristio fenomenalno dodavanje Lorenca Pelegrinija i zatresao mrežu domaće ekipe.

Verona je već u 21. minutu izjednačila, pošto je Davide Faraoni uspešno reagovao na centaršut Matije Zakanjija.

Konačan rezultat je postavio Henrik Mihtarjan u nadoknadi vremena drugog dela meča.

Svih 90 minuta su na terenu proveli Aleksandar Kolarov, za ekipu Rome i Darko Lazović, za Veronu.