Izvor: B92, 24.Jan.2021, 18:02

Lazović i Verona bolji od Napolija, trijumf Đenoe

Fudbaleri Verone ostvarili su osmu pobedu u sezoni pošto su na svom terenu u 19. kolu Serije A bili bolji od Napolija, 3:1 (1:0).
Tako sj se igrači iz "grada ljubavi" iskupili za nedavni poraz od Bolonje, dok je Napoliju ovo bio šesti prvenstveni poraz od starta sezone.
Takođe, bio je to i meč u kojem su s jedne strane bili i srpski fudbaleri, Danko Lazović i Nemanja Maksimović. Obojica su odigrali 90 minuta za svoje timove.
Napoli je sjajno krenuo, poveo je već u prvom minutu pogotkom Meksikanca Irvinga Lozana, ali se na poluvreme ipak otišlo nerešenim rezultatom.
U 34. minutu Federiko Dimarko je pogodio mrežu ekipe sa juga Italije za 1:1.