Lazar Romanić za jači napad Crvene zvezde

Izvor: Mondo, 27.Okt.2016, 12:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lazar Romanić za jači napad Crvene zvezde

Mladi fudbaler potpisao trogodišnji ugovor sa klubom.

Foto: YouTube/Printscreen

Najbolji strelac omladinskog tima Crvene zvezde sa devet golova u 13 kola, Lazar Romanić, potpisao je profesionalni ugovor sa crveno-belima.

Saradnja je dogovorena na tri godine.

"Ovo je dan koji je svakom mladom fudbaleru uvek u mislima, dan koji se čeka od trenutka kada prvi put istrčimo na teren >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << igrajući za mlađe selekcije. Presrećan sam, počeo je da se isplaćuje uloženi trud, a profesionalni ugovor je samo podstrek za još napornije treniranje. Želja svakog igrača je da zaigra za prvi tim Crvene zvezde, a ja sam siguran da će mi se i taj san ispuniti kada dođe vreme", rekao je Romanić prilikom potpisivanja ugovora.



Izvor: YouTube

Lazar Romanić je rođen 25. marta 1998. godine u Kragujevcu. Ugovor sa Crvenom zvezdom potpisao je u društvu predsednika kluba Svetozara Mijailovića i direktora Omladinske škole Dragana Mladenovića.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.