Laporta: Pepu treba vreme

Izvor: B92, 25.Dec.2009, 10:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Laporta: "Pepu treba vreme"

Budućnost trenera Barselone Pepa Gvardiole još nije sigurna.

Predsednik kluba Đoan Laporta pozvao navijače da daju vremena nekadašnjem fudbaleru da razmisli o ostanku. Gvardiola ima ugovor sa Barselonom do kraja sezone, a već sada se smatra za jednog od najuspešnijih trenera u istoriji kluba.

"Pep mora da ima vreme da donese konačnu odluku koja je jedna od najbitnijih u njegovom životu. On je na klupi našeg tima u jednom od najuspešnijih perioda >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u istoriji. On je svestan da će imati odgovornost da nastavi da pobeđuje. Naš ključni posao je da produžimo saradnju sa njim. Njegov ostanak zavisiće isključivo od rezultata, jer što se ostalog tiče, on je član Barselonine familije do kraja života”, rekao je Laporta za klupsku televiziju Barselone.

Predsednik Barse dao je izjavu pred vreme promena koje predstoji u Barseloni. Ugovor ne ističe samo Gvardioli, već se završava i mandat predsednika Laporte.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.