Lanetu žena naredila da se vrati u Belgiju

Izvor: S media, 14.Jul.2011, 16:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lanetu žena naredila da se vrati u Belgiju

Reprezentativac Srbije i napadač Liverpula, Milan Jovanović, priznao je da zbog supruge razmišlja da promeni raniju odluku po kojoj više nije hteo da se vraća u Belgiju.

Lane: Olimpijakos nema para za mene

Jovanović traži 2,8 miliona za odlazak od Liverpula?

Jovanović: Nema svako para za mene

Liverpul otpustio Laneta

- Moja supruga obožava Brisel i nagovara me da se vratimo u Belgiju iz koje imam samo jednu ponudu, Anderlehtovu. >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Drago mi je što su belgijski mediji dali ogroman prostor mogućnosti da se vratim u tu zemlju. To me je nateralo na razmišljanje, jer je Belgija moja druga domovina iako sam prvobitno govorio da neću više tamo igrati - iskren je Milan Jovanović.

Reprezentativac Srbije dodao je i to da je za njega zainteresovan još i francuski Lil.

- Lil bi, kao i Anderleht, bio dobar izbor za mene. Radi se o prvaku Francuske, koji će ove sezone igrati u Ligi šampiona. Spreman sam da saslušam sve ponude.

(Foto: Gulliver/Getty images)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.