Izvor: B92, 07.Sep.2007, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lam van terena do oktobra
Defanzivac reprezentacije Nemačke Filip Lam neće nastupiti u kvalifikacionom meču za Euro 2008 protiv Velsa, pošto se povredio na treningu u četvrtak. 23-godišnji igrač Bajerna iz Minhena povredio je ligamente levog kolena, tako da neće moći da igra ni u prijateljskoj utakmici sa Rumunijom 12. septembra.
Posle pregleda obavljenih u petak, utvrđeno je da se Lam neće vratiti na teren pre početka oktobra, što znači da bi mogao da propusti mečeve prvog >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << kola kupa UEFA u kome Bajern igra sa Belenensešom.
U subotnjoj utakmici, selektor Nemačke Joakim Lev planirao je da Lama stavi na sredinu terena, gde bi zamenio povređenog Torstena Fringsa.
Nemačka je sa 19 osvojenih poena prvoplasirana, ispred Češke koja ima pet manje. Vels se nalazi na petom mestu sa sedam poena.










