Lalatović opet u Nišu

Izvor: B92, 05.Sep.2022, 09:47

Lalatović opet u Nišu

Nenad Lalatović se vraća u Niš i po treći put u poslednje četiri godine postaće trener Radničkog iz Niša.

Temperamentni stručnjak se nije snašao u Borcu iz Banjaluke, a Tomislav Sivić i Saša Mrkić se nisu snašli na klupi Radničkog,

Stoga su se na Čairu odlučili za sigurnu varijantu i za trenera koji se već "zlatnim slovima" upisao u istoriju kluba, koji sledeće godine slavi 100 godina od osnivanja.

Lalatović je u sezoni 2018/2019 vodio Radnički >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << do naslova vicešampiona Srbije i to je najbolja sezona ovog kluba ikada na domaćoj sceni.

Nakon te sezone je otišao u Vojvodinu sa kojom je osvojio Kup Srbije, pa se vratio u Niš 2021. godine, počeo pripreme sa ekipom, ali je onda dobio poziv iz Saudijske Arabije, koji nije mogao da odbije.

U međuvremeno je preuzeo banjalučki Borac sa kojim je doživeo debakl u evropskim kvalifikacijama i nekoliko neočekivanih poraza u Premijer ligi BiH.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

VRATIO SE: Nenad Lalatović preuzeo klub u Srbiji!

Izvor: SrbijaDanas.com, 05.Sep.2022

Povratak na mesto uspeha...Posle neuspešne misije u Banja Luci i rastanka sa Borcem, Nenad Lalatović se vraća u srpski fudbal...Ekscentrični stručnjak postaće novi šef Srtučnog štaba Radničkog iz Niša, piše Mozzart Sport...Temperamentni stručnjak zameniće Sašu Mrkića na klupi, a promocija...

Nastavak na SrbijaDanas.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.