Lake trojke Rome i Intera

Izvor: B92, 30.Avg.2022, 22:45

Fudbaleri Rome i Intera dominantno su došli do trijumfa u 4. kolu italijanske Serije A.

"Vučica" je na "Olimpiku" trijumfovala protiv novajlije u ligi Monce rezultatom 3:0 (2:0) uz dva gola najvećeg letošnjeg pojačanja Paola Dibale.

Argentinac je oba svoja pogotka postigao u prvom poluvremenu, dok je tačku u drugom stavio štoper Rodžer Ibanjes.

Inter je na sličan način došao do bodova, jer je rezultatom 3:1 (2:0) nadigrao Kremonese.

"Nero-azuri" >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << su poveli u 12. minutu preko Hoakina Koree, a u 38. je vođstvo duplirao Nikolo Barela.

Sve dileme je otklonio Lautaro Martines u 76. minutu, da bi utešni gol za goste postigao David Okereke u 90. minutu.