Lagana pobeda Partizana: Crno-beli se poigravali sa Metalcem

Izvor: Večernje novosti, 08.Mar.2017, 18:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Izabranici Marka Nikolića na svom terenu bez većih problema slavili - 3:0. Strelci Tavamba, Đurđević i Đuričković Lako i ubedljivo je Partizan došao do tri boda. Pred svojim navijačima su pobedili Metalac sa 3:0. Golove za crno-bele su postigli Tavamba, Đurđević i Đuričković a da je bilo malo više koncentracije i da sudija nije napravio veliku grešku u 70. minutu kada je dosudio nepostojeći ofsajd rezultat na semaforu bi verovatno bio mnogo ubedljiviji. >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << Od prvog do poslednjeg minuta su izabranici Marka Nikolića diktirali tempo, stvarali šanse i da na golu nije bio raspoloženi golman Belić moglo je da bude mnogo više lopti u mreži Metalca. Na kraju, kod trećeg gola je bilo dosta polemike. Belić je video svog saigrača da leži na zemlji, želeo je da izbaci loptu u aut, ali je pogodio Đuričkovića koji je zatresao mrežu. Bunili su se gosti kod sudije, pokušali da objasne da je cilj bio izbacivanje lopte, ali arbitar je pokazao na centar. Potom su kod izvođenja lopte sa centra namerno poslali loptu u aut. Partizan sada ima 54 boda i nalazi se na drugom mestu sa tri poena zaostatka u odnosu na Crvenu zvezdu odnosno četiri više u odnosu na Vojvodinu. Upravo ta dva kluba igraju derbi kola u Novom Sadu od 18 časova.
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na Večernje novosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Večernje novosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Večernje novosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.