Izvor: Sportski Žurnal, 14.Jan.2011, 01:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lacmanovićeva nemoguća misija
Dragan Lacmanović je promovisan u šefa stručnog štaba Čukaričkog. Iskusni trener dobro zna šta ga čeka, jer Brđani su vlasnici „fenjera“ i predstoji im teška borba za opstanak u eliti.
– Došao sam u klub sa dugom tradicijom. Danas je u teškoj situaciji i sa velikim finansijskim problemima, ali slično muči i druge, bogatije klubovi – uvodne su reči novog šefa struke belo–crnih.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal <<
Novi trener Brđana odlučio je da dosadašnji stručni štab zadrži na okupu, uz samo jedno novo ime.
– Nema potrebe da se nešto puno menja. Treneri Vlada Romčević i Goran Čumić jesenas su vodili tim, dobro poznaju igrače i prilike u klubu. U stručni štab biti pridodat Duško Ljubičić, dosadašnji trener omladinaca.
Lacmanović će u ponedeljak izvršiti prozivku.
Čukarički je jesen završio bez pobede, sa samo četiri osvojena boda.
– U nastavku prvenstva imamo veoma dobar raspored. Na Banovo brdo dolaze nam ekipe koje se bore za opstanak i u mečevima sa njima tražićemo bodove spasa. Gostujemo Vojvodini, Crvenoj zvezdi i Partizanu, proti njih nemamo šta da tražimo. Verujem da uz rad i uz malo sportske sreće možemo da ostanemo superligaši – rekao je Dragan Lacmanović, šef stručnog štaba Čukarički Stankoma.
Nastavak na Sportski Žurnal...












