Lacio uz tri gola došao do tri boda

Izvor: B92, 10.Feb.2024, 17:55

Fudbaleri Lacija slavili su na gostovanju ekipi Kaljarija u meču 24. kola Serije A.

Nebeskoplavi su na Unipol stadionu slavili sa 3:1 i tako došli do 37. boda i mesta broj šest na tabeli.

Goleadu je otvorio Alesandro Deiola koji je u 26. minutu zatresao svoju mrežu.

Sa tim rezultatom se otišlo na poluvreme, a u nastavku meča Lacio je posle samo pet minuta meča povečao svoju prednost preko Ćire Imobilea.

Nije se Kaljari predavao, pa je već >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u sledećem napadu Đanluka Gaetano smanjio prednost ekipe iz Rima i vratio nadu svojoj ekipi da može u ovom meču ostati neporažena.

Međutim u 65. minutu Felipe Anderson je potvrdio pobedu Lacija.

Kaljari posle četvrtog poraza u nizu ostaje je pretoposlednjem mestu na tabeli sa 18 bodova.