Lacio ubedljiv protiv Fiorentine

Izvor: UživoFudbal.com, 09.Mar.2015, 23:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Miroslav Klose, Lacio

Veteran Miroslav Klose sa dva pogotka potvrdio ubedljivu pobedu Lacija protiv Fiorentine. Rimski tim je već posle prvih 6. minuta vodio sa 1:0 pogotkom Bilje ali je prva katastrofa tima iz Firence usledila u drugom poluvremenu.

Prvo je Kandreva sa penala povećao na 2:0 a zatim je fantastični Nemac sa još dva pogotka u 75. i 85. minutu naneo pravu katastrofu „Violi“.

Lacio je tako vezao i četvrtu pobedu u nizu i izbio na treće mesto na tabeli Serije A usled bolje gol razlike u odnosu na Napoli.

Nastavak na UživoFudbal.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta UživoFudbal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta UživoFudbal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.