Lacio siguran i bez Sergeja

Izvor: Mondo, 26.Sep.2018, 21:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Treća uzastopna pobeda "nebesko-plavih" u Seriji A.

Lacio nosi bodove iz Udina!

Tim Simonea Inzagija nastavio je uspešnu seriju i protiv Udinezea upisao treću uzastopnu pobedu u prvenstvu Italije - 2:1 (0:0).

Iako bez prve zvezde, Sergeja Milinković-Savića (ostao na klupi), gosti su odigrali dovoljno dobro da upišu novu "trojku".

KARTONIJADA

U periodu od 80. minuta do >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << poslednjeg sudijskog zvižduka na meču, arbitar Fabio Mareska pokazao je čak sedam žutih kartona, od čega pet gostima.

Nakon mirnih 45 minuta, u kojim nisu viđeni golovi, "otvorilo" se u nastavku.

"Nebesko-plavi" sa dva brza pogotka (Frančesko Aćerbi, Hoakin Korea) stekli su sigurno vođstvo, ali je deset minuta pre kraja Brem Najtink sjajnim golom "makazicama" uspeo da smanji zaostatak i donese dramu u finišu utakmice.

UDINESE'S CENTER BACK NUYTINCK JUST SCORED THIS! Welcome to Wednesday night football in Serie A pic.twitter.com/te8LcXnMgg

— ItalianFootballTV (@IFTVofficial) September 26, 2018

Ipak, uprkos nekoliko veoma dobrih prilika, mreža Tomasa Strakoše nije se ponovo tresla, pa su se fudbaleri Lacija sa nova tri boda probili na drugo mesto Serije A.