Lacio izvukao bod u Veroni

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 31.Okt.2014, 01:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Verone i Lacija igrali su večeras nerešeno 1:1, u preostaloj utakmici 9. kola italijanske Serije A.

Gosti iz Rima poveli su pred kraj poluvremena i činilo se da mogu do celog plena, međutim, umalo nisu ostali praznih ruku.

Verona je u nastavku izjednačila iz penala i imala veliku priliku da osvoji sva tri boda, nakon što je gostujući defanzivac Kavanda morao van terena zbog parnih kartona.

Ipak, Lacio je odoleo pritisku domaćeg tima i sačuvao >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << remi kojim je preuzeo treće mesto na tabeli sa šest bodova zaostatka za vodećima Juventusom i Romom.

Verona je ostala u sredini tabele, a u njenom timu posle dužeg vremena starter je bio srpski internacionalac Boško Janković, koji je odigrao prvo poluvreme.

U sastavu Lacija napadač Filip Đorđević igrao je do same završnice, kada ga je zamenio Miroslav Klose.

Verona - Lacio 1:1 (Toni 68. penal - Lulić 43)

Odigrano juče: Đenova - Juventus 1:0, Atalanta - Napoli 1:1, Fiorentina - Udineze 3:0, Inter - Sampdorija 1:0, Palermo - Kjevo 1:0, Roma - Ćezena 2:0, Torino - Parma 1:0, Kaljari - Milan 1:1.

Odigrano u utorak: Sasuolo - Empoli 3:1.

Tabela: Juventus i Roma po 22 boda, Lacio, Milan, Sampdorija i Udineze po 16, Napioli, Inter i Đenova po 15, itd.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.