Labord i Mofi za pobedu Nice protiv Rena VIDEO

Izvor: B92, 06.Maj.2023, 18:54

Fudbaleri Nice slavili su u prvom meču 34. kola Lige 1 protiv Rena sa 2:1 (2:1).

Tako su ostvarili drugu uzastopnu pobedu, dok je Renu, koji se bori za izlazak u Evropu, ovo bio 12. poraz u sezoni.

Nije bilo mnogo toga u prvom delu, osim što je Kasper Šmajhel odlično odbranio posle udarca Lovra Majera u 41. minutu.

Nica je povela u 49. minutu kada je posle centaršuta odlično reagovao Žetan Labord i pogodio donji desni ugao.

Ekipa sa juga Francuske >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je napravila krupan korak ka pobedi u 71. minutu.

Tada je posle velike greške odbrane Rena Terem Mofi pogodio za 2:0.

Uspeli su gosti šest minuta kasnije preko Benjamina Burigoa da smanje na 2:1, ali ne i da stignu do boda.

U narednom kolu 13. maja Nica gostuje Strazburu dok je Ren dan kasnije domaćin ekipi Troa.