Izvor: HotSport.rs, 03.Mar.2024, 00:21

LUTON POŠTENO NAMUČIO FAVORITA: Aston Vila strepela do samog kraja, pa na kraju ipak slavila! (VIDEO)

Važan trijumf za ekipu iz Birmingema Aston Vila je ostvarila tesnu pobedu nad ekipom Lutona rezultatom 3:2 u okviru 27. kola Premijer lige, u susretu koji je pružio uzbuđenje do poslednjeg trenutka. Prvo poluvreme obeležio je Oli Votkins iz Aston Vile, postigavši dva gola u 24. i 38. minutu. Međutim, Luton je pokazao karakter u ... Read more
The post LUTON POŠTENO NAMUČIO FAVORITA: Aston Vila strepela do samog kraja, pa na kraju ipak slavila! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.

Nastavak na HotSport.rs...

HAOS NA MESTALJI: Real u 100. minutu postigao gol za pobedu, ali je sudija već svirao kraj meča! (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 03.Mar.2024

Favorit će morati da se zadovolji remijem Fudbaleri Valensije i Real Madrida odigrali su uzbudljivu utakmicu na stadionu „Mestalja“, završivši duel nerešenim rezultatom 2:2 u okviru 27. kola španske La Lige. Prvo poluvreme bilo je izuzetno dinamično, sa Valensijom koja je dominirala i povela...

KAKO JE OVO MOGUĆE? Amerikanac ostvario pobedu 75 puta zaredom! (VIDEO)

Zbog svoje dominacije na stazi, nazvan je „Flamingo“ Grent Holvej neprekidno pomera granice i ne planira da uspori. Rezultatima u sprintu i preponama dokazuje svoju izuzetnu sposobnost. Sa vremenom od 7.29 sekundi, postavio je rekord Svetskih dvoranskih šampionata i približio se sopstvenom svetskom...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.