Izvor: HotSport.rs, 07.Okt.2023, 18:20

LUDNICA NA OSTRVU: Mektominaj režirao dramu na ‘teatru snova’ i doneo pobedu Junajtedu!

Luda završnica. Fudbaleri Mančester junateda odmerili su snage sa Bretnfordom u okviru osmog kola engleske Premijer lige. Domaći fudbaleri su ponovo priredili stresan susret svojim navijačima i uz mnogo muke došli do trijumfa rezultatom 2:1. Gosti su došli do vođstva golom  Jensena u 26. minutu i tim rezultatom se otišli na odmor. U drugom poluvremenu igrači Bretnforda su se odlično branili, sve do 87. minuta ... Read more
The post LUDNICA NA OSTRVU: Mektominaj režirao dramu na ‘teatru snova’ i doneo pobedu Junajtedu! appeared first on Sportske vesti - HotSport.