Izvor: MozzartSport.com, 01.Sep.2015, 10:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
LUDI TIKET (-), utorak, 366.906: Đavolji Mančester…
Miks igara i utakmica ovog puta nažalost nije urodio plodom…
Mnoštvo parova i pregršt igara, taktika je koju naši igrači sve češće primenjuju. U slučaju našeg igrača sa Novog Beograda, ovog puta ona se nije isplatila.
Dobro je iskombinovao da će na meču između Grashopersa i Jang Bojsa - 3:2 (2:0) - pobediti domaćin, kao i da će ukupan broj golova u prvom poluvremenu biti dva ili više (kmb 1&2+I). Kombinaciju je odigrao i na meču Las Palmas – Levante >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << 0:0 (0:0), i to kmb X2&0-3.
Potom je prešao na prelaze i u susretu između Nirnberga i Fortune Diseldorf - 1:0 (0:0) - dobro prognozirao da će na poluvremenu biti nerešeno, ali da će pobedu odneti domaćin (pk X-1).
Verovao je u domaće timove i na mečevima Klub Briž – Standard (7:1) i Kluž – Botošani (3:1) i odigrao ki 1 (na utakmici će pobediti domaćin).
Na tri utakmice naš kladilac pogodio je da će gosti dati jedan ili više golova u prvom poluvremenu (1tm2 1+). Inter je to učinio protiv Karpija 1:2 (0:1), M'gladbah protiv Verdera 2:1 (1:1), Kliftonvil u meču s Varenpointom 2:2 (2:1), ali ne i Mančester Junajted u meču protiv Svonsija. Odigrali su prvo poluvreme bez golova i tako pokvarili sav uložen trud našeg igrača. Na kraju 2:1 za Svonsi.
Sa uloženih 200 dinara i ukupnom kvotom od 1.834 našem kladiocu nažalost izmaklo je 366.906 dinara.
Kao nagradu za to što je bio veoma blizu, u okviru benefita „Naplati promašaj“ dobio je 10 puta veću vrednost od uložene, i na uloženih 200 na kraju je inkasirao 2.000 dinara.
Nastavak na MozzartSport.com...
LUDI TIKET, utorak, 62.244 dinara: Pet od pet!
Izvor: MozzartSport.com, 01.Sep.2015
Pet parova i pet različitih igara, bio je uspešan recept za našeg igrača sa Vidikovca…..Lepo izmiksovan tiket stiže nam s Vidikovca gde se naš kladilac odlučio za pet parova i pet različitih igara koje je namenio za svaki od njih...Počeo je s mečom Kluž – Botošani 3:1 (2:1) i igrom dp...







