LŠ (poluvreme) - Haland nastavio seriju, Benfika, Liverpul, Inter i Barsa u prednosti (video)

Izvor: Sportske.net, 23.Okt.2019, 22:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nije bilo puno golova u prvih 45 minuta.

U terminu od 21:05h igra se još šest utakmica trećeg kola grupne faze LŠ.

Benfika vodi protiv Liona sa 1:0 nakon prvih 45 minuta, gol je još u četvrtom minutu postigao Rafa Silva.

Liverpul vodi u gostima protiv Genka takođe sa 1:0, golom Aleksa Okslejda-Čemberlejna još u drugom minutu utakmice.

Inter je na dobrom putu da ostvari prvi trijumf, vode sa 1:0 protiv Dortmunda na "Meaci".

Poveli >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << su u 22. minutu, strelac je bio sjajni Lautaro Martinez.

Barsa takođe vodi sa 1:0, na gotovanju u Pragu protiv Slavije.

Poveli su Katalonci na samom startu susreta, igrao se treći minut kada se Mesi upisao u listu strelaca.

Salcburg je uspeo da poravna u finišu prvog dela protiv Napolija, pa je nakon 45 minuta igre 1:1.

Poveli su gosti iz Italije u 17. minutu preko Drisa Mertensa, da bi talentovani Haland bio precizan sa bele tačke u 40. minutu, bio je to njegov peti gol u LŠ ove sezone.

Golova nema u Lilu, gde gostuje Valensija.

OVDE pogledajte šta se sve dešavala u susretima odigranim u 18:55h.

Benfika - Lion 1:0

Genk - Liverpul 0:1

Inter Milan - B. Dortmund 1:0

Slavija Prag - Barselona 0:1

Salcburg - Napoli 1:1

Lil - Valensija 0:0