Treći poraz Slovenije u Ligi nacija

Izvor: B92, 13.Okt.2018, 20:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Norveške pobedili su Sloveniju sa 1:0, u trećem kolu grupe tri Lige nacija C.

Domaći igrači zabeležili su drugu pobedu u takmičenju, dok su gosti pretrpeli i treći poraz.

Jedini gol na meču postigao je Ole Selnes u petom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Ovaj pogodak došao je u najgore vreme za Sloveniju i do kraja meča nisu uspeli da ugroze gol Norveške.

Norveška za tri dana dočekuje Bugarsku, a Slovenija će pred domaćom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << publikom ugostiti Kipar.