LK: Porazi Zrinjskog i Dinama na svom terenu

Izvor: SrbijaDanas.com, 26.Okt.2023, 23:51

Mnogo uzbuđenja je bilo.

Mnogo je zanimljivih mečeva viđeno u trećem kolu Like konfererencija.

Veoma je uzbudljivo bilo u Mostaru, gde je Zrinjski ugostio Legiju, ali je ekipa iz Varšave slavila 2:1. Poveli su domaći preko Bilbije u 30. minutu, ali je ta prednost bila kratkoročna jer je srpski defanzivac Slobodan Jakovljević postigao autogol i tako doneo izjednačenje poljskom predstavniku.

Konačan rezultat postavljen je u 63. minutu, kada je napadač >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << gostiju Kramer postigao pogodak. Legija je tako prekinula seriju od četiri vezana poraza u svim takmičenjima. Radovan Pankov odigrao je čitav  meč za pobednički sastav, baš kao i Jakovljević za Zrinjski.

GRUPA E

Zrinjski - Legija 1:2

AZ Alkmar - Aston Vila 1:4

Posle pobede Astane nad Balkanijem u gostima (2:1) odigrana je i druga utakmica trećeg kola u grupi C.

Zagrebački Dinamo je dočekao češku Viktoriju Plzenj. Gosti iz Plzenja su poveli u 69. minutu golom Čorija iz jedanaesterca i ispostavilo se da je taj gol i rešio pitanje pobednika u ovom meču.