LJUDI, DA LI JE OVO MOGUĆE: Potpisao Raško Katić

Izvor: SrbijaDanas.com, 01.Jun.2020, 14:55

LJUDI, DA LI JE OVO MOGUĆE: Potpisao Raško Katić

Na pragu pete decenije.

Nekadašnji reprezentativac i bivši košarkaš Crvene zvezde i Partizana, Raško Katić nosiće dres Radničkog iz Kragujevca i u narednoj takmičarskoj sezoni, saopštio je danas taj klub. Iako u poznim igračkim godinama, 39-godišnji Katić je u minuloj sezoni predvodio Kragujevčane do prvog mesta u Drugoj ligi Srbije i plasmana u Košarkašku ligu Srbije.

Katić je, kako podseća Radnički, prošlog leta najavio završetak igračke >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << karijere, ali je na nagovor svojih nekadašnjih saigrača Darka Veljovića, Ivana Miloševića i Ivice Vukotića, koji su u međuvremenu preuzeli rukovođenje kragujevačkim klubom, odlučio da odloži odluku o penzionisanju.

Tokom karijere, Katić je nastupao za veliki broj domaćih i inostranih klubova sa kojima je osvajao brojne trofeje, dok je sa reprezentacijom Srbije na Svetskom prvenstvu u Španiji 2014. godine osvojio srebrnu medalju.

Inače, osim košarkom, on se bavi i poljoprivredom.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.