Izvor: Kurir, 10.Apr.2011, 09:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
LIVERPUL ŽELI LENONA
Liverpul navodno priprema 15 miliona funti za Arona Lenona, krilnog igrača Totenhema. Momak koji je ove sezone dao tri gola i upisao 27 asistencija velika je želja Kenija Dalgliša, menadžer crvenih.
- Želim igrača koji će naredne sezone „hraniti loptama“ Endija Kerola i Luisa Suareza. Lenon je idealan za tu ulogu. Sigurno bi podigao tempo i poboljšao igru u kontranapadu - smatra Dalgliš.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.
















