Izvor: HotSport.rs, 02.Mar.2024, 21:10

LIVERPUL SLAVI NUNJEZA: Redsi u 99. minutu stigli do velike pobede protiv Notingem Foresta! (VIDEO)

Zanimljivi mečevi u Engleskoj Uzbudljivo 27. kolo Premijer lige donelo je dinamične susrete, a ljubitelji fudbala imali su priliku da uživaju u šest odigranih mečeva. Liverpul je zabeležio važnu pobedu protiv Notingem Foresta u dramatičnom okršaju, rešenom u 99. minutu. Iako su izabranici Jirgena Klopa dominirali tokom celog meča, mrežu protivnika nisu uspeli da zatresu ... Read more
The post LIVERPUL SLAVI NUNJEZA: Redsi u 99. minutu stigli do velike pobede protiv Notingem Foresta! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.