Izvor: SrbijaDanas.com, 10.Avg.2020, 23:55

LIGA EVROPE: Inter u polufinalu, DRAMA u Kelnu! Penal u produžetku ODLUČIO sudbinu Matićevog Junajteda (VIDEO)

Nije moglo bez uzbuđenja.
Posle uvodnih mečeva četvrtfinala Lige Evrope, plasman među četiri najbolje ekipe obezbedili su Inter i Mančester junajted.
Konteovi izabranici su sačuvali prednosti iz prvog poluvremena i eliminisali Bajer iz Leverkuzena rezultatom 2:1, dok je tim sa Old Traforda posle produžetaka izbacio danski Kopenhagen sa 1:0.
Mančester je na "Rajn Enerdži" stadionu u Kelnu bio dominantniji rival od Danaca. Čvrsta odbrana Crvenih đavola nije dozvolila u prvom delu da Kopenhagen šutne u okvir Romerovog gola.
Sa druge strane, Solskjerovi izabranici uspeli su da stignu do vođstva u finišu poluvremena, ali je gol Grinvuda u 44. minutu poništen zbog ofsajd pozicije....