LE (kval.) - Vardar startovao porazom u Jerevanu

Izvor: Sportske.net, 12.Jul.2018, 18:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LE (kval.) - Vardar startovao porazom u Jerevanu

Loš start najpoznatijeg makedonskog kluba u kvalifikacijama za Ligu Evrope.

Utakmicom Pjunik - Vardar počeo je današnji program u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Ljubtelje fudbala u Srbiji zanimaće utakmice koje su na programu nešto kasnije, ali nije na odmet ispratiti rezultate koje klubovi iz regiona beleže u evropskim kvalifikacijama.

U utorak i sredu klubovi sa prostora bivše Jugoslavije, izuzev Sarajeva, Rabotničkog i Škendije nisu bili >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << preterano uspešni.

Vardar je svoj evropski put počeo gostovanjem u Jerevanu ali je u prestonici Jermenije doživeo minimalni poraz (1:0).

Domaćinu je trijumf doneo Mohamed Konate golom u 28. minutu, tako da će Jerevan sa minimalnim kapitalom naredne nedelje izaći na megdan Vardaru u Skoplju.

Poraze na startu evropskih kvalifikacija doživeli su Sutjeska, Zrinjski, Olimpija i Vardar, dok su fudbaleri Crvene zvezde odigrali nerešeno sa Spartaksom.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.