LE - Ovo je ipak njihovo takmičenje, Sevilja okrenula Junajted za novo finale! (video)

Izvor: Sportske.net, 16.Avg.2020, 23:08

Golman Bono heroj večeri.

Lopetegijev tim izdržao pritisak i uspešno preokrenuo rezultat za novo finale španskog tima. Sevilja - Mančester Junajted 2:1.

Mančester Junajted je poveo već u devetom minutu.

Sjajna akcija i pas Marsijala ka Rašfordu kojeg obara Karlos. Brih uz saveta VAR-a pokazuje na belu tačku, Bruno Fernandeš je neumoljiv u ovakvim situacijama. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net <<

Sevilja uspeva da se konsoliduje. Sjajnu akciju sa leve strane kruniše Suso kao desno krilo, De Hea nije imao šanse u 26. minutu. U nastavku bolja igra Junajteda, Marsijal se oprobao, ali šut Francuza ide preko gola.

Početak drugog poluvremena u potpunosti pripada "đavolima". Grinvud i Marsijal su imali sjajne šanse, ali golman Bono je bio na visokom nivou.

U 75. minutu Sevilja traži penal posle slobodnog udarca, ali posle konsultacije sa VAR-om Brih sudi da nema osnove za najstrožu kaznu. Samo tri minuta kasnije, rezervista De Jong donosi vođstvo Sevilji!

Holanđanin je bio najviši u skoku i koristi asistenciju Navasa za 2:1.

Nemanja Matić je odgledao ceo meč sa klupe za rezervne igrače, kod Sevilje Nemanja Gudelj je ušao u 87. minutu.

Sutra ćemo saznati i ime drugog finaliste, Sevilja čeka boljeg iz duela Inter - Šahtjor.