LALATOVIĆ: Želimo u finale Kupa

Izvor: SrbijaDanas.com, 23.Okt.2018, 18:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LALATOVIĆ: Želimo u finale Kupa

Nišlije igraju u Dobanovicma.

Šef stručnog štaba fudbalera niškog Radničkog Nenad Lalatović, pred meč sa drugoligašem Budućnosti iz Dobanovaca, poručuje da ove sezone ima ambicije da njegov tim izbori samu završnicu Kupa Srbije.

- Moja želja je da dođemo do finala Kupa, a da bismo to uspeli moramo prvo da pobedimo u Dobanovcima. Budućnost je ekipa koju jako cenim, ima kvalitet, remizirala je protiv Javora, koji teži da se vrati u Superligu. Čim nemate >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << poraz kod kuće zaslužujete poštovanje - rekao je Lalatović na konferenciji za medije u Nišu.

Lalatović nije želeo da prihvati ulogu favorita rečima da nema unapred dobijenih utakmica.

- Sigurno je da u Kupu nema lakih protivnika. Radi se o specifičnom takmičenju u kome jedna utakmica odlučuje i nema favorita. Mnogo zavisi od toga kakav dan imate, treba imati i dozu sreće. Igrači iz druge lige igraju iznad svog maksimuma kako bi pobedili favorite. Radnički je prošle sezone ispao od, u to vreme, trećeligaša Zlatibora. Možda smo tada upisali pobedu unapred. Ja to mojim igračima neću da dozvolim.

Kako je naglasio, Budućnost mora naozbiljnije da se shvati na lošem terenu i manjih dimenzija, ukoliko njegov tim namerava da se plasira u četvrtfinale. Zbog povreda Lalatović neće moći da računa na Radovana Pankova i Aleksandra Todorovskog.

Utakmica između Budućnosti i Radničkog biće odigrana u sredu, sa početkom u 14 sati, u Dobanovcima.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.

Pratite nas i na Instagram profilu SrbijaDanas.com.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.