LA LIGA: Real nema nameru da posustane

Izvor: SrbijaDanas.com, 16.Mar.2024, 20:47

Duel 29. kola.
Fudbaleri Reala iz Madridu savladali su u gostima Osasunu rezultatom 4:2, u okviru 29. kola La Lige.
Madriđani su poveli posle samo četiri minuta igre, kada se u strelce upisao Brazilac Vinisijus Žunior. Domaći sastav se brzo konsolidovao, pa je posle samo tri minuta stigao do izjednačenja pogotkom Anta Budimira.
Danijel Kavahal je pogodio na asistenciju Federika Valverdea u 18. minutu i do kraja poluvremena ostala je ta prednost Madriđana.
Valverde je u nastavku ubeležio još dve aistencije. Prvo je omogućio da gol postigne Brahim Diaz u 61, a zatim i Vinisijus tri minuta kasnije. Tada je bilo jasno da će slaviti, a poraz je ublažio na početku zaustavnog vremena...