Kvartet golova: Čudesni Kejn razbio Šahjtor VIDEO

Izvor: B92, 06.Avg.2023, 17:30

Fudbaleri Totenhema pobedili su u prijateljskoj utakmici Šahtjor iz Donjecka sa 5:1 (1:1).

Bila je to prilika da menadžer Anhe Postekoglu proveri u kakvoj formi su njegovi izabranici nedelju dana pred početak sezone u Premijer ligi.

I jedan igrač je bio u posebnom fokusu, napadač Hari Kejn o čijem transferu u redove Bajerna se priča nedeljama unazad.

Kejn je pokazao kakav je profesionalac, odigrao je sjajno i postigao prva četiri gola za londonski klub.
Prvi gol postigao je iz penala u 38. minutu, da bi se na poluvreme otišlo rezultatom 1:1 pošto je Kevin Kelsi pogodio za Šahtjor u 45. minutu.

I onda, nova tri gola Kejna - prvi u 50, potom novi pet minuta kasnije, da bi sve začinio golom za 4:1 u 79. minutu.

Totenhem je do kraja uspeo da postigne još jedan pogodak.

Bilo je to u četvrtom minutu nadoknade a strelac je bio Dejn Skarlet.