Izvor: B92, 10.Jan.2012, 11:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kuzmanović želi u Italiju
Srpski fudbaler Zdravko Kuzmanović istakao je da će dobro razmisliti ako dobije ponudu nekog tima iz Serije A.
Kuzmanović trenutno brani boje Štutgarta, ali je nezadovoljan u tom klubu i zbog toga se već nedeljama mnogo spekuliše o njegovom odlasku.
"U poslednje vreme, kada god sam dobijao šansu u Bundesligi, imao sam sporednu ulogu. To me mnogo sputava", istakao je Kuzmanović.
Kuzmanović je već igrao u Italiji, za Fiorentinu, a u poslednje vreme interesovanje za njega istakli su Juventus i Napoli.
„Ukoliko dobijem ponudu iz Italije, dobro ću razmisliti", naglasio je srpski reprezentativac.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










