Izvor: B92, 13.Avg.2009, 16:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kuzmanović interesantan Sevilji
Menadžer fudbalera Fiorentine Zdravka Kuzmanovića potvrdio je da se španska Sevilja interesuje za reprezentativca Srbije, ali da zvanične ponude još nije bilo.
"Postoji interesovanje Sevilje, ali zvaničnu ponudu nismo dobili", rekao je menadžer Marko Naletilić. Ranije je objavljeno da je Fiorentina već odbila ponudu Sevilje od osam miliona evra za 21-godišnjeg Kuzmanovića, ali su spekulacije ponovo obnovljene posle dolaska Kristijana Zanetija u redove 'ljubičastih'. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
"Već sam rekao da je Kuzmanović zadovoljan u Firenci i da želi da igra tu. Međutim, ako uprava Fiorentine više ne misli da je Kuzmanović važan igrač za taj klub, moraćemo da razmislimo o transferu", dodao je Naletilić.
Kuzmanović je u Fiorentinu došao 2005. godine iz Bazela, a 2007. je postao i član reprezentacije Srbije za koju je do sada odigrao 20 utakmica i postigao dva gola.





