Kutinjo u Barseloni, sada je već pitanje trenutka...

Izvor: RTS, 03.Jan.2018, 12:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kutinjo u Barseloni, sada je već pitanje trenutka...

Fudbaler Liverpula Filipe Kutinjo sve je bliži transferu u Barselonu, javljaju brojni eminentni španski i engleski mediji.
Kutinjo je, navodno, poručio rukovodećim ljudima u Liverpulu da ne želi više da igra za taj tim, već da očekuje mu ispune želju i puste ga na Kamp Nou. Isti izvori tvrde da je brazilski reprezentativac odbio da igra protiv Barnlija u Premijer ligi.

Zastupnici Barselone >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << već borave u Engleskoj na pregovorima sa kolegama iz Liverpula i sav posao bi trebalo da bude završen u narednih nekoliko dana.
Kutinjo, koji bi trebalo da bude plaćen 150 miliona evra, tako će postati treći najskuplje plaćeni fudbaler u istoriji, posle Kilijana Mbapea (Monako – PSŽ, 180 miliona evra) i Nejmara da Silve (Barselona – PSŽ 222 miliona).

Kutinjo je od 2013. godine na Enfildu, a ranije je igrao za Inter, Espanjol i Vasko da Gamu.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.