Izvor: Sportske.net, 09.Avg.2015, 19:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kutinjo evrogolom utišao 'Britaniju'! (video)
U poslednjoj utakmici nedeljnog programa prvog kola Premijer lige Liverpul zahvaljujući golčini Filipea Kutinja u finišu meča nosi ceo plen iz Stouka.
Jedno veliko ništa u prvom poluvremenu, bliži golu bili su 'Grnčari', dojučerašnji fudbaler 'Redsa' se našao u dobroj prilici da matira Minjolea, tukao je slabijom, levom nogom iz izgledne pozicije, ali to čini 'bekovski' traljavo i lopta ide preko gola.
U nastavku sve po starom, "mrtvilo" bez izglednijih prilika >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << sve do 83. minuta meča kada je Mame Diuf tukao glavom i bio za malo neprecizan.
Međutim, tri minuta kasnije kao grom iz vedra neba sevnula je golčina Filipea Kutinja.
Brazilac je zategao u svom stilu sa oko 25 metara iz solo prodora, Batlend je bez šansi - 0:1.
'Redsi' do kraja uspevaju da sačuvaju minimlanu prednost i nose tri boda na 'Enfild Roud'.
Ovo je na neki način i osveta 'Potersima' za ubedljiv poraz u poslednjem kolu prošle sezone Premijer lige, kada je Liverpul pretprpeo katastrofu na 'Britaniji' rezultatom 6:1.
Kutinjovu majstoriju koja je rešila utakmicu pogledajte OVDE.







