Izvor: RTS, 26.Apr.2017, 11:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kup Srbije: Partizanfost Voše na "Karađorđu"
Fudbaleri novosadske Vojvodine dočekuju ekipu Partizana u prvom meču polufinala nacionalnog Kupa. Susret počinje u 19 sati.
Samo četiri dana nakon prvenstvenog duela u Beogradu (1:0), novosadski crveno-beli i beogradski crno-beli sastaće se na "Karađorđu", ali u Kup utakmici.
Prethodni meč obeležile su neke vanfudbalske stvari, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << a utakmicu je golom već u prvom minutu rešio Uroš Đurđević. "Lale" će sigurno želeti revnaš pred svojom publikom.
"Mislim da možemo da odigramo dobar meč i izborimo povoljan rezultat pred revanš u Beogradu. Povoljan rezultat je svaki u kojem nećemo primiti gol, a mi ćemo ga dati ", izjavio je trener Vojvodine Radoslav Batak na konferenciji za medije.
"U polufinalu se igraju dve utakmice i ne očekujem da će sutrašnja rešiti bilo šta. Ne očekujem rezultat koji će jednoj ekipi obezbediti plasman u finale. Partizan uvek ide na pobedu, ali kup je specifično takmičenje i gol u gostima ima dodatnu težinu", rekao je strateg Partizana Marko Nikolić pred ovaj meč.
Duel u Novom Sadu počinje u 19 časova, a tok istog možete pratiti putem lajv bloga na našem sajtu.











