Kup Kralja: Radost Viljareala trajala jedan minut

Izvor: Vesti-online.com, 11.Feb.2015, 23:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kup Kralja: Radost Viljareala trajala jedan minut

Fudbaleri Barselone savladali su Viljareal u prvom meču polufinala Kupa Kralja rezultatom 3:1.

Barselona je povela u 41. minutu golom Lionela Mesija, posle asistencije Luisa Suaresa, a izjednačio je rezervista Manuel Trigueros u 48. minutu.

Nada, radost ili kako god se to zove trajalo je svega minut. Novo vođstvo domaćima doneo je Andres Inijesta, a konačan rezultat postavio je Džerard Pike u 64. minutu, kada je posle

Mesijevog kornera glavom poslao loptu >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << u mrežu.

Barselona je mogla i ubedljivije da pobedi, ali je golman Viljareala Serhio Asenjo u 71. minutu odbranio penal Nejmaru.

Revanš utakmica igra se 4. marta.

U drugom polufinalu igraju Atletik Bilbao - Espanjol.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.