Kup Italije - Juventus preslišao vučicu, Kolarov i drugovi nemoćni u Torinu! (video)

Izvor: Sportske.net, 22.Jan.2020, 23:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kup Italije - Juventus preslišao "vučicu", Kolarov i drugovi nemoćni u Torinu! (video)

Sve je praktično bilo rešeno nakon prvih 45 minuta.

Ekipa Juventusa plasirala se u polufinale Kupa Italije pošto je u Torinu savladala Romu sa 3:1.

Sve je praktično već bilo gotovo nakon prvih 45 minuta pošto nismo videli neizvestan derbi.

"Bjankoneri" su stigli do vođstva u 26. minutu kada je Kristijano Ronaldo lepim udarcem unutar kaznenog prostora sa leve strane savladao Lopeza.

U 38. domaćin je uvećao svoj prednost, Rodrigo Betankur >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << je prošao po sredini kaznenog prostora i pogodio unutrašnji deo desne stative gola "vučice".

Do kraja poluvremena videli smo još jedan gol, Bonući je u poslednjim trenucima glavom pogodio za velikih 3:0.

Sjajan gol Čengiza Undera u 50. minutu nagovestio je mnogo bolju Romu u drugom poluvremenu, ali Aleksandar Kolarov i drugovi nisu uspeli da urade ništa više.

Juventus će se u polufinalu sastati sa boljim iz meča Milan - Torino.