Izvor: Sportske.net, 26.Sep.2017, 19:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kuman sprema "bombu", Nejmar trlja ruke!
Kako prenosi ugledni "Gardijan", strateg Evertona rešio je ponovo da odreži kesu.
"Karamele" su ovog leta rešila da naprave ozbiljnu ekipu, koja bi vremenom mogla da se uključi u borbu za mesta koja vode u Ligu Šampiona.
Ipak, čini se da to neće moći ove sezone, loše su startovali u Premijer ligi, nakon šest odigranih kola imaju sedam bodova, jedva su se izvukli minulog vikenda, kada su >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << na svom terenu posle preokreta savladali Bornmaut, iako su gubili veći deo utakmice.
Nema sumnje da je najveća greška koju su ovog leta napravili, to što nisu angažovali adekvatnu zamenu za Romelua Lukaku, koji se preselio u Mančester Junajted, u kom nemilice trese mreže rivala u novoj sezoni.
Od napadača angažovani su Sandro Ramirez, Henri Onjekuru i Vejn Runi, jasno je da se ni od jednog ne očekuje da postigne hrpu golova u Premijer ligi, kako je to Lukaku svojevremeno radio.
Imali su ideju da dovedu Dijega Koštu na pozajmicu do januara, pa potom i da ga otkupe od Čelsija, ali je Brazilac bio rešen da se preseli u Atletiko Madrid, te mu je uprava "Plavaca" na kraju i ispunila želju.
"Ljubav" koštala Čelsi 20 miliona evra! https://t.co/rOHNegFRRg
— Sportske.net (@sportske) 23. септембар 2017.










