Izvor: N1 televizija, 01.Feb.2021, 14:57

Kuman ljut: Pokušavaju da naškode Mesiju i Barsi

Trener Barselone Ronald Kuman istakao je da osoba koja je otkrila detalje ugovora Lionela Mesija nema budućnost u katalonskom klubu.

Nastavak na N1 televizija...



Povezane vesti

KO JE OTKRIO ZARADU MESIJA, LETI IZ KLUBA ZAUVEK! Kuman izričit: Mnogo je uradio za klub, ovo je loša namera i želja da ga POVREDE

Izvor: Kurir, 01.Feb.2021

Trener Barselone Ronald Kuman rekao  da osoba koja je objavila koliko zarađuje najveća zvezda kluba Lionel Mesi, neće moći više da radi u tom fudbalskom klubu.

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.