Izvor: B92, 07.Okt.2013, 08:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Krunićeva u glavnom žrebu u Lincu
Mlada srpska teniserka Aleksandra Krunić plasirala se u glavni žreb na turniru u austrijskom Lincu.
Ona je u odlučujućem meču savladala Mikaelu Hončovu, trenutno 245. teniserku sveta, sa 6:2, 6:3 za jedan čas i 15 minuta igre.
Na turniru u Lincu Ana Ivanović postavljena je za treću nositeljku, a rivalka na startu turnira biće joj Janina Vikmajer.
Pogledaj vesti o: Tenis
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Krunićeva u glavnom žrebu Linca
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 07.Okt.2013
Srpska teniserka Aleksandra Krunić plasirala se u glavni žreb WTA turnira u Lincu, pošto je danas u poslednjem kolu kvalifikacija pobedila Mihaelu Honcovu iz Slovačke sa 6:2, 6:3.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.














