Izvor: B92, 23.Maj.2014, 14:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Krmpotić: Najjači sastav na Zvezdu
Trener fudbalera OFK Beograda Zlatko Krmpotić rekao je da će u predstojećoj utakmici 29. kola Superlige Srbije protiv Crvene zvezde izvesti najjači tim.
"Onog momenta kada smo zvanično obavešteni da se prvenstvo nastavlja u nedelju, vratili smo u klub svih osam reprezentativaca i oni su danas (petak) bili na treningu. Nije istina ono što pišu pojedini mediji, da ćemo igrati sa drugim timom. U nedelju izlazimo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sa najjačim timom, svi igrači su mi na raspolaganju, osim Nemanje Antonova koji ima kartone".
U konkurenciji za sastav protiv Zvezde će biti i mladi reprezentativci Stefan Čupić, Bogdan Planić i Aleksandar Čavrić, omladinski reprezentativci Dejan Dražić, Saša Zdjelar i Milan Gajić, ali i makedonski reprezentativac Darko Micevski.
Vlada Srbije ukinula je vanrednu situaciju, nakon čega je odlučeno da se utakmice poslednja dva kola Super lige Srbije odigraju u nedelju, odnosno u sredu, od 17 časova.
Crvena zvezda je prva na tabeli sa 68 bodova i ima tri više od Partizana i ako u nedelju pobedi OFK Beograd prekinuće šestogodišnju dominaciju crno-belih i osvojiće titulu.
OFK u najjačem sastavu ide na Zvezdu!
Izvor: Sportske.net, 23.Maj.2014
Trener fudbalera OFK Beograda Zlatko Krmpotić rekao je danas da će u predstojećoj utakmici 29. kola Super lige Srbije protiv Crvene zvezde izvesti najjači tim.
Krmpotić: Protiv Zvezde igramo sa najjačim timom
Izvor: Sportski Žurnal, 23.Maj.2014
Trener OFK Beograda Zlatko Krmpotić rekao je da će u predstojećoj utakmici 29. kola Super lige Srbije protiv Crvene zvezde izvesti najjači tim.. (FOTO: V. Marković). – Onog momenta kada smo zvanično obavešteni da se prvenstvo nastavlja u nedelju, vratili smo u klub svih osam reprezentativaca...






